Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 26 Wrzesień 2013, 11:46:33

Night_Wing [usunięty]

3 sezon jest dla mnie ciekawy i zaskakuj?cy, a po cz??ci nawet Irytuj?cy. Z serialem jestem na bie??co i musz? powiedzie?, ?e dziwne by?o to ?e w 3 sezonie nie pokaza? si? w ogóle ojciec Daisy - Skye. Zszed? z planu pod koniec drugiego sezonu, gdy zabi? matk? Daisy i j? w ten sposób uratowa?. Ma wyczyszczon? pami?? i wsadzili go do jakiego? gabinetu weterynaryjnego bo chyba taki mia? zawód. Gdzie on si? podzia?. Przecie? przez ca?y pierwszy i drugi sezon by? wa?n? postaci?. Przecie? gra? tego jasnowidza.
A zaskoczeniem w Agentach Tarczy w 3 sezonie by?a ?mier? Warda - która i tak mia?a nast?pi? bo na to si? zanosi?o - ale w jaki sposób to nast?pi?o - z mechanicznej protezy Coulsona. I jeszcze pó?niejsze odrodzenie si? Hive'a s?ugusa stworzonego przez Kri do tworzenia armii Nieludzi w Ciele Warda!! hmm.

Na ten moment si? zastanawiam jak si? sko?czy 3 sezon: czy zabij? Hive'a, na jego istnieniu opiera?a si? ca?a Hydra, bo jest co? co mo?e go zabi?... Hunter i Bobby dla mnie maks pozytywne charaktery, niby bez ?adnych mocy, ale za to jak dzielnie walczyli..Huntera b?d? pami?ta? za to s?ynne : Bloody Hell (nie wiem czy tak si? to pisze) :D :-* :-* :-*

Anonimowy Grzybiarz

Ko?cówka pierwszego sezonu by?a spoko (o wcze?niejszych odcinkach lepiej nie wspomina?), a drugi sezon trzyma? naprawd? dobry poziom. Trzeci mnie okropnie nudzi i irytuje, po odej?ciu Bobbi i Lance'a nic mnie ju? przy nim nie trzyma. Doogl?dam do ko?ca z przyzwoito?ci, ale raczej za czwarty si? nie zabior?.