Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Riko

To z nadmiaru prędkosci pisania ;) ale juz poprawilem :)
kelen sprawdz zrodla bo brak Ci jednego screena ;)
a dokladnie ostatniego;)

kelen

Najwyraźniej masz jakieś lepsze źródło, bo w moim tego screena jeszcze nie ma.

Riko

Chcesz to go dodaj. Ja Ci podesle dalsze bo czekam na maila.

Altair

Zaraz przedzwonię do wujka z Rocksteady. Będziemy wiedzieć wszystko :P

Anarky

Two-Face przetrzymujący Catwoman, czyli tak jak przewidywałem Selina Kyle wpadnie w tarapaty a Batman oczywiście zmuszony będzie ją ocalić. Ta wersja Two-Face przypomina mi trochę Tommy Lee Jonesa z Batmana Forever, miejmy nadzieje że będzie jednak lepsza. Co do fabuły Quincy Sharp, chyba wpadł głupi pomysł. Tylu zbirów na tak dużym terenie jak Arkham City, to jak tykająca bomba z opóźnionym zapłonem. Mam nadzieje że Hugo Strange też będzie przeciwnikiem Batmana i że Riddler pojawi się osobiście. PS. Pozdrawiam Dzieci Arkham...

Cytat: Altair w 10 Sierpień  2010, 19:48:19
Zaraz przedzwonię do wujka z Rocksteady. Będziemy wiedzieć wszystko :P



I tyle w temacie  ;D
Ja wam pokażę!

Anarky

Kto wie czy w grze Joker nie b?dzie czasami pomaga? Batmanowi je?li to b?dzie konieczne, lub ewentualnie ''sta? z boku'' i si? przygl?da? wszystkiemu by wkroczy? do akcji w kulminacyjnym momencie. Po screenach wida? ze wygl?d pospolitych zbirów niezbyt si? zmieni? w porównaniu do AA, szkoda ale gdzie? musia?o by? pierwsze rozczarowanie. Wida? jednak ?e s? lepiej uzbrojeni, no?e, kije, pa?ki, tarcze ochronne czym chata bogata :D. My?l? te? ?e w grze spokojnie dojdzie do pojedynku Batmana z grup? ''Tyger''
Ja wam pokażę!

kelen

Two-Face również skojarzył mi się z tym z Batman Forever. Jestem ciekaw jak się spiszę w tej roli Bruce Greenwod. Szkoda, że wygląda na to, iż Two-Face będzie miał podobną rolę co Zsasz w Arkham Asylum

LelekPL

Ja trochę żałuję, że raczej nie będzie można zagrać Armored Batmanem z końca AA. Według mnie strój wyszedł im świetnie, bardziej imponujący od normalnego, jak również zupełnie inny od tego co widzieliśmy w kinie. No cóż, może chociaż ułatwią patchowanie kostiumów, bo te stworzone do demo AA są niezwykle imponujące
I z tych plotek i zdjęć odnoszę wrażenie, że nawet jeśli Robin się pojawi, w co wątpię, to będzie to epizodyczna rólka - jeśli tak to brawa dla Rocksteady.

Altair

Rocksteady raczej należy do tych, którzy zachowują sprawdzone pomysły. Skoro Armor się podobał to i pojawi się w 2 części.

LelekPL

nie w?tpi?, ale pisa?em o czym? innym - chodzi mi o granie tym strojem od pocz?tku gry, a nie tylko w challenge mode'ach!

Riko

Patrz?? na screeny wiadomo jedno liczba modeli si? zwiekszy to dobrze. Ciekawe jak beda wygladaly rzezimieszki pod dowództwem Two Face'a. No i czekam na pierwsze zdjecia Black Mask i Pingwina :)

Altair

Pytanie tylko, czy gra dalej będzie hulać na UE3? W końcu to dość stary silnik i nie jestem pewien czy dałby sobie radę z tak dużą grą na jaką zapowiada się Arkham City...

Riko

Mysle, ze gra bedzie na nim dobrze chodzic. Zreszta patrzac na screeny widac ze tworcy co najwyzej go troche ulepsza. Ale nie nalezy narzekac dobra gra z dobra grafika. Lepiej miec taka niz kolejny kombajn na rynku.

Jaruto

Mi to też nie przeszkadza, że na tym samym silniku gra będzie tworzona. Podoba mi się takie rozwiązanie i nie chcę super silnika jeśli mają przez to zaniedbać resztę.

Anarky

Cytat: Altair w 14 Sierpień  2010, 13:00:04
Pytanie tylko, czy gra dalej będzie hulać na UE3?

Ja bym zadał inne pytanie, a mianowicie czy Arkham City będzie grą tak przełomową jak Arkham Asylum i czy twórcy zrobią krok w przód. Bo może się okazać że będzie po prostu powtórzeniem pewnych schematów z dodatkiem kilku nowości, czyli zmiany kosmetyczne nie techniczne.
Ja wam pokażę!