Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Online

Zaczęty przez Firm, 03 Lipiec 2008, 03:03:32

kelen

Oryginalne postaci z DC nie będą grywalne.
Chyba, że będzie to możliwe grając offline, o ile w ogóle jest taka możliwość, bo nie mam pojęcia :)

Riko

Z ostatniego trailera wynika, ze bedziemy walczyc z glownymi postaciami. Moze byc ciekawie. Nasz bohater przeciwko calej lidze sprawiedliwych.

Mel

Lub przeciwko wszystkim łotrom.

Osobiście będę walczyć u boku Jokera. Nowość, nie?

Riko

Nie wiem czy taka opcja bedzie istniec ale trzeba byc dobrej nadzieji;) W kazdym razie na pewno bedziesz mogla skopac cztery litery Gackowi ;D

Leon Kennedy


Mel

W sieci już można wyszukać kilka concept artów, którymi nie zajmował się Lee, a gość z pewnego studia Blur, ale są równie ciekawe:










Riko

Coś niesamowitego. Arty wręcz genialne. Naprawdę robi wrażenie. I ten Joker:D Bajka

TheBeatles

Na Tvgry.pl jest filmik gramy z DC Universe Online

Q

Kilka kolejnych nowych concept artów:






What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Booster

Harley nieźle wygląda, co do Lexa to nie ma jakiś rewelacji.

Q

Kolejny filmik - Group Content Alert: Blüdhaven - http://www.dcuniverseonline.com/pl/movies.vm
Posted on: 08 Styczeń  2011, 11:56:16

 Nowy zwiastun szczególnie warty uwagi - http://uk.ign.com/videos/2011/02/01/dc-universe-online-the-second-blur-trailer
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Oj Lex on napewno po Ciebie przyjdzie... Ciekawe czy Luthor wykorzysta swoją wiedzę o tożsamości Batmana, bo ją powinien jednak znać ;)

Drawski

Jestem niesamowicie podekscytowany tym projektem. Za rok kiedy wymienię sprzęt, mam zamiar zakupić tę grę, i wykupić sobie abonament do grania. Wiem troszeczkę o niej, ale niewiele, a niestety na BatCave nic nie ma o "DC Universe Online". Wiem że trzeba założyć własną postać która powinna chyba być podoba do innego komiksowego bohatera. Widziałem autorską postać Redaktora naczelnego Daily Planet. Heros niejakiego xZery miał czerwone ubrania i niebieską pelerynę, działał bodajże w Metropolis. Z wyglądu przypomina Mon-Ela, jednakowoż przez problemy ze stroną www.Superman.com.pl na razie te materiały nie są dostępne. Proszę was jednak o jakieś personalne informacje, o płatnościach, i tym podobnych.

kelen

Musisz mieć kartę kredytową - innej opcji zapłaty za abonament na razie nie ma. I to mnie wkurza, bo przez to nie mogę nawet wypróbować darmowych 30 dni.

Altair

A ja dalej twierdzę, że świat DC do tego typu gier nie pasuje. Jedyne co jest fajne w DC Online to cinematiki stojące na najwyższej światowej półce ;)
Posted on: 14 Luty  2011, 01:40:33

 A w ogóle to dlaczego w jednym z nich Batman nie ma połowy korpusu? :P