Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Juby

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8981479/The-Batman-crew-build-sprawling-set-including-Batcave-recreate-Gotham-City.html?ito=social-twitter_dailymailceleb

Pierwsze info o filmie od miesiąca. Dobrze, że nic złego się nie dzieje i spokojnie kręcą w studiach w UK. Wiem, że wielu narzeka, że lepiej kręcić w prawdziwych lokacjach, ale akurat w przypadku Gotham, najlepiej wypadały te stworzone na potrzeby filmu, a nie maskowane (lub nawet nie :P) prawdziwe miasta.

LelekPL

Mix prawdziwych lokacji też jest tu używany, ale na szczście jest tak różnorodny, że raczej nie skojarzymy Chicago Nolana z Chicago Reevesa ;)

Juby


Shadow of the Bat

Świetne. Trochę jak z Knight Ridera.

Juby

Prosta czcionka podobna do tej z Batman TAS mi się podoba, ale sam wóz zbyt zwyczajny. Batmobile powinien być niepowtarzalny, a ta interpretacja wygląda nie bardziej oryginalnie od podrasowanych American Muscels, którymi Szybcy i wściekli skakali na spadochronach w siódmej części, albo Vin Diesel ścigał się po lodzie z łodzią podwodną w ósemce. Może w ruchu / akcji zaprezentuje się ciekawiej.

LelekPL

Samochód mi się podoba. Jak batmobil z lat 70-tych Neala Adamsa i rzeczywiście trochę jak Knight Rider. Jeste ciekaw czy w przyszłości zostaną przy takiej estetyce, czy rzeczywiście ten Batman będzie ewoluował i jego strój i gadżety będą co raz bardziej typowo "Batmanowe".

A,i teraz możemy w końcu się cieszyć, że WB przeniósł Batmana na 2022 i nie wypuszczając go od razu na HBO Max. Jeśli nie zmienią zdania, i w 2022 wrócą do starego modelu (co też jest niepewne, ale żyjmy nadzieją), to przynajmniej będzie można porównać wyniki kasowe tego Batmana z poprzednimi bez stawiania gwiazdki(*) przy tej premierze.

HUDY

Up
Z The Batman mają ten ko fort że ciągle pracują przy filmie, a nie jak z taką WW84. Film który mógł mieć premiere jeszcze przed pandemia a teraz może nie zarobić na siebie. Batek obowiązkowo w kinie zwiastun powalił mnie na kolana 😎

Leon Kennedy


Juby

Cytat: Juby w 14 Październik  2020, 09:02:39Czytałem również o plotkach, jakoby praca z Pattinsonem na planie była "trudna", ale Jett z BOF twierdzi, że to bzdury. Nawet jeśli jest w tym jakieś ziarno prawdy, to Kilmer też podobno był nie do zniesienia na planie Forevera, a w samym filmie jakoś tego nie widać (przeczytałem o tym dopiero w ubiegłym roku). Gorzej, jeśli planują sequele (a planują), bo wszyscy wiemy jak skończył Kilmer. :P

Zwrot akcji! Okazuje się, że problematyczny jest nie Pattinson, a reżyser Matt Reeves.

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/13601067/batman-robert-pattinson-breaking-point-director-matt-reeves/

Z artykułu wynika, że perfekcjonizm Reevesa sprawia, że panowie niezbyt się dogadują, a także i reszta ekipy jest już zmęczona. TheSun podało informację, jakoby Warner Bros. przeznaczyło na film budżet w wysokości 90 milionów funtów (ponad $120 mln dolarów).

HUDY

120 mln na BatFilm dzisiaj to trochę mało  ;D  Oby ten konflikt nie rozrósł się i doszli do współ ego konsensusu. Chce świetnego filmu z uszatym ale wizualnie(kostiumem) to nie będzie ta perfekcja na którą też licze.
Bat in the Sun pokazało ostatnio świetny trykot naszego herosa z kolejnej produkcji jaka szykują.

Juby

Na ten film konflikt nie powinien mieć wpływu, gorzej z potencjalnym sequelem. Jeśli Panowie się nie dogadają, albo nakręci go ktoś inny, albo zrobią recast, albo w ogóle nie powstanie, a Warner pójdzie w innym kierunku.

A fotkę z ciekawości mógłbyś wkleić.

LelekPL

Po pierwsze źródło jest bardzo mało wiarygodne.

Po drugie, nawet jeśli to prawda, to reżyser perfekcjonista nie jest w Hollywood niczym nowym, ani niespotykanym. Kubrick, Fincher i Cameron są najbardziej znani ze swoich dubli i oni również często kłócili się ze swoimi aktorami. Na jakość filmu to jednak nigdy nie wpływało, wiec jeśli nie będzie i w tym przypadku, to nie ma się czym przejmować. A co do kontynuacji, to jeśli ten film będzie hitem, a zarówno reżyser i aktor będą chwaleni, to wszystkie zgrzyty zostaną uzasadnione i wybaczone, więc też bym się nie przejmował.

Juby

No nie wiem, gdy Kilmer się zbyt dobrze bawił na planie Forevera, to gdy podpisał kontrakt na Świętego, ani Schumacher, ani producenci nie czekali na niego, ani nie próbowali ściągnąć go na kolejny film. A przecież też był kasowy sukces i pochwały dla obu panów.

O wiarygodności źródła nic nie wiem, ale plotki o spięciach na linii Reeves-Pattinson wracają od wznowienia zdjęć we wrześniu. Jeśli donosi o tym więcej niż jedna osoba, w dodatku z obu perspektyw rzekomego konfliktu, to chyba coś musi być na rzeczy. A z tym perfekcjonizmem Reeves dla mnie tylko plusuje, niech stworzy jak najlpeszy film.

LelekPL

Twoje źródło to The Sun... to praktycznie Fakt :P

Z Kilmerem był inny problem - on był primadonną na planie i mu za to podziękowano. Co do pochwał za rolę, to raczej wielkich nie zbierał. Gdyby tak samo miało być z Pattinsonem to też nie płakałbym, jakby go zmienili w takim wypadku.

Ale znowu, to są bardzo mało wiarygodne źródła. Ani Variety, ani Hollywood Reporter, ani Deadline o tym nawet nie pisało. Więc spokojnie.

HUDY

Juby o taki trykot mi chodzi:

Batman: Dying Is Easy, kolejny Fan Film z Bat in the Sun.